Sezonownik 2018

Sezonownik 2018 - ilustrowany kalendarz, w którym zabierzemy Was w podróż po makro i mikro kosmosie!

Spektrum "makro" kosmosu przedstawiają astronomowie Patrycja Pakońska i Karol Wójcicki - pokazują, co w danym sezonie dzieje się na niebie.
Sekcją "mikro" zajęły się Kaja Nowakowska oraz Gosia Ruszkowska (Mead Ladies) - specjalistki od dzikich roślin i grzybów jadalnych; opowiadają o tym, co w sezonie dzieje się w ziemskim świecie etno-botaniki.

Podróży po makro i mikro kosmosie zilustrowała Teektura (Ewa Maczynska). Tegorocznym bohaterem ilustracji jest kot Maurycy.

W Sezonowniku 2018 znajdziecie ogrom praktycznej wiedzy: każdy miesiąc zawiera listę sezonownych warzyw, owoców, dzikich roślin i grzybów / pełne spektrum faz księżyca / godziny wschodów i zachodów słońca.

Kalendarz jest w formie wygodnego notatnika A5 - 148x210 mm, 192 strony, zaokrąglone rogi, spięty gumką z czarnymi nitami. W każdym miesiącu znajdziecie dodatkowe miejsce na notatki.

Kup online

lub stacjonarnie


Kup Zestaw: kalendarz + plakat

sklepy stacjonarne
i nie tylko

// sklepy internetowe

Papierniczeni / Cookoff by Bookoff / Cloudmine / In Da Box

// Warszawa

Cookoff by Bookoff (Wola) / Pawilon MSN nad Wisłą (Powiśle) / Super Salon (Centrum) / Art Bookstore CSW (Śródmieście) / Pan Tu Nie Stał (Śródmieście) / Bęc Zmiana (Sródmieście) / Makutra (Śródmieście) / Roślina (Bielany) / Slou (Stare Bielany) /

// Kraków

Pan Tu Nie Stał / Muzuem Narodowe w Krakowie - Art Bookstore / Marka Concept Store / Rzeczy Same / De Revolutionibus. Books&Cafe / Massolit Books & Café

// Łódź

Pan Tu Nie Stał / Bardzo Rozsądnie

// Katowice

Bi'KSA Książki i design

// Bydgoszcz

Bio Kurier

// Poznań

Bookarest / SPOT

// Lublin

Księgarnia Szklarnia

// Gdańsk

Sztuka Wyboru

// Gdynia

Muzeum Emigracji

// Wrocław

Folgujemy